top of page

כל התשובות הקרירות לכל השאלות הבוערות


למה עדיפה הדרכת סקי בעברית?

בעברית התקשורת פשוטה יותר גם למי שמבין אנגלית ולכן הלימוד יהיה מהיר ואפקטיבי יותר. כשמדובר בילדים, התשובה ברורה מאליה - עם מדריך דובר עברית לא יהיה צורך לתקשר עם סימוני ידיים או לנסות להסתדר עם אנגלית בסיסית בלבד. הילדים יבינו את ההדרכה ויוכלו לתקשר עם המדריך בשפת האם שלהם. ובעיקר – עם הדרכה בעברית תנצלו את החוויה עד תום ותהנו מכל רגע על ההר.

מי מדריך אותי?

ל-IdanSki יש צוות מדריכים מובחר כאשר כל אחד מהם מחזיק בתעודה בינלאומית להדרכת סקי. הצוות עצמו מנוהל על-ידי עידן פרייזלר, המדריך הראשי ומנכ"ל החברה, שמודע לכל פרט ולכל התרחשות במהלך ההדרכה.

האם זה יקר יותר מהעלות של הדרכה מקומית?

ברוב המקרים המחיר הכולל לשבוע של הדרכה פרטית לקבוצה, שניתנת על ידי מדריך מקומי באנגלית, הוא כמעט זהה למחיר של מדריך ישראלי בעברית.

כמה זמן מראש צריך להזמין מדריך בעברית?

למען האמת, אתם יכולים להזמין הדרכת סקי בעולם לאורך כל השנה. אנחנו ממליצים להזמין הדרכה בזמן שאתם מזמינים את כרטיסי הטיסה.

מהו אתר הסקי המומלץ באירופה?

מצטערים לאכזב אבל זאת לא שאלה שהתשובה עליה היא חד משמעית... לכל אתר יש אופי משלו וישנם אינספור אתרים מומלצים. אם אתם מתלבטים ומתקשים לבחור, דברו איתנו. אנחנו כבר נבחן בשבילכם אתרים שונים ולבחור יחד אתכם את האתר המומלץ עבורכם.

האם אוכל לבחור או להכיר את המדריך שלי לפני צאתנו לחו"ל?

בהחלט כן ואפילו מומלץ בחום. ברגע שנסגור את הפרטים היבשים נקבע אתכם פגישה שתהיה כולה מוקדשת לסקי ולהיכרות. כמובן שאם תבחרו שלא לפגוש את המדריך לפני החופשה, נזרום אתכם:)

כמה שעות הדרכה אקבל ביום?

ההדרכה כוללת יום שלם. כלומר כל זמן שהרכבלים עובדים, המדריך שלכם ילווה אתכם לכל מקום. במקרה של הדרכת ילדים, בדרך כלל היום ייגמר בשעות אחר-הצהרים המוקדמות מהסיבה הפשוטה שהם מתעייפים מהר יותר.

אם שכרתי מדריך לילדי, האם אוכל לפגוש אותם במהלך היום?

כן, אם תבחרו בכך. אפשר לקבוע נקודת מפגש, למשל מסעדה, ולהתכנס כל המשפחה לארוחה משותפת. ביום האחרון של החופשה, כל המשפחה תגלוש יחד עם המדריך לחווית סקי מסכמת ומשפחתית במיוחד.

איך חוזרים הילדים למלון?

במהלך ההדרכה ההורים אינם מלווים את הילדים, גם לא ביום הראשון. ההורים פנויים להצטרף לקבוצותיהם ולנהל את יומם בחופשיות ובביטחון. המדריך יאסוף את הילדים מפתח בית המלון ומחזיר אותם לאותה נקודה בסוף יום ההדרכה, בתיאום מלא עם ההורים.

איזה טיפול מקבלים הילדים במהלך יום הדרכה?

המדריך המלווה נושא על גבו תיק עם ציוד במהלך כל יום ההדרכה. הוא גם לוקח את הילדים לאכול במסעדה, דואג שישתו מים במהלך היום, נותן עזרה ראשונה במידת הצורך, נותן קרם הגנה למי ששכח להתמרח, מספק כפפות וגרביים רזרביות במידת הצורך, ועוד. הילדים מקבלים את כל הנדרש להם כדי שיוכלו להנות מהחוויה ולהתאהב בסקי.

מה עלי להביא מהארץ לחופשת הסקי שלי?

בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר המדריך המלא: כל הציוד שחובה לארוז לחופשת סקי. לחצו על הלינק ומצאו את הרשימה המלאה.

איך יוצרים קשר עם המדריך במהלך היום?

המדריך נושא איתו מכשיר קשר ומכשיר סלולרי ייעודי, וגם אתם תקבלו מכשירים משלכם כדי שתוכלו לתקשר איתו בכל רגע שתרצו.

Comments


להזמנת הדרכה ולפרטים נוספים 

מלאו את הטופס או התקשרו 

פרטי קשר

פינקסר 26, הרצליה, ת.ד. 5628

info@idanski.com

077-9300522 | 052-238-9807

הצלחה! ההודעה נשלחה

bottom of page